outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Kątowniki

W naszej ofercie znajdziecie kątowniki powierzchniowe ze stopką w rozmiarze od 100-1000 mm, kątownik powierzchniowy płaski (100-300mm), czy też kątowniki regulowane 4"-6".


Nie mogło zabraknąć również kątowników warsztatowy 3"-12" oraz rozwiązanie dla budownictwa kątownica PION POZIOM. Do dokładniejszych pomiarów posiadamy kątownik trójkątny z granitu.


Głównymi naszymi dostawcami są marki: BETA, PRO, CROMWELL czy DRAPER, które specjalizują się w produktach wysokiej jakości, przeznaczonych dla najbardziej wymagających klientów.

Kątowniki stalowe

Oferta naszego sklepu obejmuje najlepszej jakości kątowniki stalowe, które spełnią swoją rolę przy trasowaniu, czyli wyznaczaniu oraz sprawdzaniu kątów. Tego typu narzędzia są nie tylko niezastąpione np. w zakładach stolarsko-ciesielskich czy ślusarskich, ale również tak naprawdę w każdym gospodarstwie domowym, gdzie stanowić będą przydatny element wyposażenia niezbędnika majsterkowicza. Dzięki nim bez najmniejszego problemu dosłownie każdy może wykonać niektóre prace w domu bez ciągłej potrzeby szukania pomocy ze strony fachowca. 

Przyrządy pomiarowe – precyzyjne i niezawodne

Oferowane przez nas przyrządy pomiarowe charakteryzuje nie tylko wysoka jakość wykonania, ale także bardzo atrakcyjna cena, co przecież w dzisiejszych czasach również nie jest bez znaczenia. Dystrybuowane przez nasz sklep z narzędziami kątowniki ze stali hartowanej wyróżniają się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, o które przecież nietrudno podczas codziennej pracy w zakładzie stolarskim czy ciesielskim. Prezentowane na naszej stronie internetowej precyzyjne kątowniki są bardzo wytrzymałe. Pozwalają również na delikatną pracę z niewielkimi przedmiotami. Przydadzą się zatem także m.in. w takich miejscach jak np. warsztaty.

Kątowniki dla stolarzy

Niezależnie od tego, czy szukasz kątownika powierzchniowego ze stopką, czy też kątownika do złączy kołnierzowych, w naszej szerokiej ofercie na kątowniki dla stolarzy na pewno odnajdziesz to, co jest ci potrzebne. Wysokiej klasy kątowniki ciesielskie, w które możesz zaopatrzyć się w naszym sklepie ułatwią łączenie ze sobą poszczególnych drewnianych elementów i znacznie ułatwiają precyzyjną obróbkę drewna w każdym zakładzie ciesielskim czy stolarskim. Staramy się poszerzać swoją ofertę na kątowniki stolarskie, czerpiąc z wieloletniego doświadczenia swoich wykwalifikowanych pracowników. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty obejmującej kątowniki dla cieśli i stolarzy.

Tanie kątowniki i zestawy przyrządów pomiarowych

Tak jak było już wcześniej wspomniane, decydując się na zakupy na naszej stronie internetowej nie musisz obawiać się, że ceny oferowanych produktów przyprawią cię o zawrót głowy. Od samego początku dbamy bowiem o to, by dystrybuowane przez nas tak pojedyncze kątowniki, jak i całe zestawy przyrządów pomiarowych były nie tylko jak najlepiej wykonane, ale też miały ceny przyjazne dla portfela. Nic zatem dziwnego, że sklep z kątownikami, który prowadzimy cieszy się dużą popularnością w branży. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania każdego spośród prezentowanych przez nas produktów.