outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Zwijadła i przewody ciśnieniowe

Zwijadła i przewody ciśnieniowe to podkategoria, w której nie zabraknie takich produktów jak: węże pneumatyczne, zwijaki węży pneumatycznych, przewody do sprężonego powietrza, gniazda szybkozłącza, króćce szybkozłącza, oraz wiele innych drobnych akcesoriów niezbędnych do prawidłowego działania przewodów ciśnieniowych.

 

Węże pneumatyczne są niezbędne do pracy z narzędziami pneumatycznymi. Umożliwiają szybkie i bezpieczne podłączenie. Dzięki zastosowaniu narzędzi pneumatycznych z łatwością możemy wykonać prace lakiernicze, napompować opony, myć, przedmuchiwać, przykręcać, odkręcać śruby, wiercić, szlifować itd. Wachlarz możliwości jakie daje użycie narzędzi pneumatycznych jest niezwykle szeroki.

 

Zwijadła pneumatyczne

W celu bezpiecznego i sprawnego używania węży pneumatycznych w zakładach przemysłowych, na halach produkcyjnych i montażowych warto skorzystać ze zwijaczy węży. Automatyczne zwijacze zapobiegają plątaniu się przewodów, szybko i sprawnie zwijają węże co przyśpiesza codzienną pracę i gwarantuje odpowiedni poziom bezpieczeństwa w obszarze pracy.