outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - KNIPEX

Firma Knipex jest obecnie wiodącym producentem szczypiec na świecie.
Użytkownicy w ponad 100 krajach używają szczypiec Knipex – a tendencja jest rosnąca. Grupa KNIPEX zatrudnia obecnie ponad 1300 pracowników.

Dlaczego warto postawić na produkty marki Knipex?
Mówisz szczypce, myślisz Knipex. Ta sentencja to efekt lat pracy jednego z najbardziej znanych producentów narzędzi ręcznych, wyspecjalizowanego właśnie w wytwarzaniu wysokiej klasy szczypiec, cęgów, kleszczy, kombinerek oraz obcinaczek. Firma Knipex – bo to ona jest właśnie tym producentem – tworzy swoją ofertę według zasady „mniej, znaczy więcej”. Z tego też powodu w katalogu Knipex dominują właśnie różnego typu szczypce, które używane są obecnie w ponad 100 krajach na całym świecie. Choć oferta firmy obejmuje około 1000 artykułów, w większości są to jedynie różne odmiany kilku podstawowych typów narzędzi. Filozofia ta pozwoliła osiągnąć marce Knipex najwyższy poziom specjalizacji. Właśnie dzięki temu nie zajmuje się jedynie odtwarzaniem gotowych już projektów, ale cały czas wypuszcza na rynek nowe, innowacyjne wzory narzędzi przeznaczonych do bardzo ściśle określonych zastosowań.
Dzięki wysokiemu stopniu specjalizacji oraz dużej innowacyjności, produkty Knipex stały się podstawowymi narzędziami w tak wymagających branżach, jak:
technologia solarna (fotowoltaika),
energia wiatrowa,
lotnictwo.

Tam, gdzie nie ma miejsca na błąd i gdzie precyzja stanowi warunek podstawowy, do działania wchodzą szczypce i klucze Knipex.

Jakiego typu narzędzia ręczne produkuje firma Knipex?
Oferta marki Knipex, jak już wspominaliśmy, zawężona została do kilku ściśle określonych typów narzędzi. Obecnie w katalogu produktów Knipex znajdują się:
artykuły do zagniatania,
klucze i szczypce do rur,
klucze wielofunkcyjne do szaf sterowniczych,
końcówki i złączki kablowe,
narzędzia izolowane,
narzędzia z zabezpieczeniem przed upadkiem,
nożyce do kabli i lin stalowych,
obcęgi do gwoździ,
obcęgi zbrojarskie,
pincety precyzyjne,
szczypce chwytające,
szczypce do pierścieni osadczych,
szczypce do zagniatania,
szczypce i narzędzia do ściągania izolacji,
szczypce specjalne i lampa warsztatowa,
szczypce tnące,
szczypce uniwersalne,
szczypce zaciskowe.

W ofercie naszego sklepu znajdziecie również kompletne zestawy narzędzi Knipex przygotowane tak, aby spełniać wymagania zarówno specjalistów ze swoich dziedzin, jak i przeciętnych użytkowników, którzy lubią przeprowadzać podstawowe naprawy samodzielnie i chcą przy tym posługiwać się narzędziami przeznaczonymi dla fachowców.
Produkty Knipex od lat nieodmiennie cieszą się bardzo dobrą opinią zarówno wśród zawodowców, jak i przeciętnych użytkowników. Cenione są za doskonałą precyzję, wyjątkową trwałość i ergonomię pracy. Idea narzędzi mający za zadanie zwiększenie możliwości ludzkiej dłoni, w żadnym innym przypadku nie została wprowadzona w życie z tak dobrym efektem.

565.80 -4%
541.20
565.80 -4%
541.20