outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Wiertła oraz zestawy wierteł

Zestawy wierteł do metalu

W tej kategorii staramy się skupić wszystkie narzędzia skrawające jakimi są wiertła, które zostały posegregowane zgodnie z ich przeznaczeniem.

Wiertła do metalu, betonu oraz cegieł

Wiertła służą do wykonywania otworów (wiercenie) przy wykorzystaniu wiertarki lub innej obrabiarki z napędem obrotowym. I tak możemy podzielić wiertła na: wiertła do metalu (blach), wiertła do drewna, wiertła do betonu (kamienia), wiertła uniwersalne.


Frezy można dzielić także na trzy główne grupy:
ze względu na kształt, ze względu na geometrię ostrzy, ze względu na materiał wykonania.


Sklep Narzędziowy24.eu obecnie oferuje szereg wierteł oraz zestawów w zależności od potrzeb. Nasza oferta online jest ciągle rozbudowywana, dlatego zachęcamy do składania zapytań ofertowych na wiertła od naszych dostawców jakimi są: BAHCO, BETA, CROMWELL, DRAPER, FANAR, TUNGALOY, GY-1.

Jakie wiertła do metalu są dostępne w naszym sklepie? 

W tej kategorii znajdziesz m.in. wiertła uniwersalne oraz wiertła do metalu ze stali HSS, w tym modele pokryte tytanem, które sprawdzą się podczas wiercenia w najtwardszych materiałach. Są one również wykonane ze stali HSS, dzięki czemu cechują się odpornością na zniszczenia i szybkie zużycie. 

Wiertła walcowe do metalu wykonane ze stali szybkotnącej HSS to bardzo wytrzymałe i skuteczne narzędzia do wiercenia otworów w materiałach o różnej twardości. Są to najczęściej polecane wiertła do stali stopowej, żeliwa i żeliwa ciągliwego. Posiadają charakterystyczny ostry wierzchołek oraz krawędzie tnące umożliwiające precyzyjne i szybkie nawiercanie twardych metali. Sprawdzają się również podczas pracy z drewnem lub innymi miękkimi materiałami, dzięki czemu stanowią praktyczne wyposażenie skrzynki narzędziowej. 

Wiertła do metalu i betonu – komfort pracy w trudnych warunkach 

Nasz sklep z wiertłami do metalu i betonu umożliwia wygodne zakupy online każdemu klientowi poszukującemu narzędzi do bezpiecznej oraz skutecznej pracy. W naszej ofercie znajdziesz wiertła do żeliwa i stali stopowej oraz wiele innych narzędzi, które umożliwiają obróbkę twardych materiałów, np. wiertła do muru i betonu. Wiercenie w cegle, kamieniu lub betonie to praca wymagająca maksymalnie trwałych narzędzi. Wiertła do muru powinny zapewniać skuteczną pracę wiertarki lub młota udarowego, dlatego są to produkty odporne na uszkodzenia oraz jednocześnie zapewniające precyzyjność wiercenia twardej powierzchni. 

Podczas zakupów w sklepie z wiertłami do metalu lub betonu warto kierować się renomą producenta. Dzięki temu możesz być pewny, że wybrane narzędzie sprawdzi się nawet podczas najcięższej pracy. W naszym asortymencie znajdziesz m.in. wiertła marki Cromwell, Beta czy Draper. 

Bez względu na to, czy potrzebny jest Ci zestaw wierteł do metalu, czy też do innego rodzaju materiału, warto postawić na sprawdzone rozwiązania, które od lat cieszą się zaufaniem specjalistów. Wyłącznie takie produkty znajdują się w asortymencie naszego sklepu internetowego. Z pewnością zarówno każdy majsterkowicz, jak i profesjonalista znajdzie tu to, czego szuka.

# budowa wiertła # dobre wiertło do kamienia