outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Narzędzia pneumatyczne

Klucze, jako podstawowe narzędzia pneumatyczne

Narzędzia pneumatyczne to szeroko wykorzystywane w zakładach przemysłowych i warsztatach urządzenia, które wykorzystują siłę sprężonego powietrza, w celu ułatwienia pracy użytkowników. Najlepsze narzędzia pneumatyczne dostarczają nam: Bahco, Beta, Cromwell, Draper, Sioux, Stahlwille.

Szeroki wachlarz akcesoriów pneumatycznych zawiera w sobie takie produkty, jak: złączki, końcówki, noże, przewody, sprężyny. Są to elementy niezbędne do codziennej pracy z narzędziami pneumatycznymi.

 

Narzędzia pneumatyczne kojarzą się głównie z kluczami, w naszej ofercie znajdziecie Państwa wiele wariantów kluczy kątowych, kluczy pneumatycznych i kluczy udarowych. Marka Kobe oraz Draper gwarantują wysoką jakość użytkową, profesjonalne wykonanie oraz niezawodność. Niski poziom hałasu oraz minimalny poziom wibracji, pozwala na długotrwałą i niewyczerpującą pracę. Wygodny ergonomiczny uchwyt oraz lekka obudowa wspomnianych kluczy, pozwala na pewny chwyt i precyzyjne użytkowanie.

Klucz pneumatyczny jest narzędziem, które znacząco ułatwia czynność wkręcania, jak i wykręcania śrub, nie wymagając od użytkownika dużego nakładu sił. To niewielkie narzędzie pneumatyczne działa dzięki sile sprężonego powietrza tłoczonego przez sprężarkę. Działanie klucza pneumatycznego jest proste – po jego podłączeniu do zewnętrznej sprężarki i uruchomieniu, tłoczone powietrze wprawia w ruch wirnik, który kręci się w lewo lub w prawo, w zależności od wyboru dokonanego przez użytkownika. Mocniejszą, bardziej zaawansowaną wersję klucza pneumatycznego stanowi klucz udarowy. Jest to większy i cięższy sprzęt, a to wszystko za sprawą wbudowanej sprężarki, która zmniejsza nieco mobilność narzędzia. Zarówno w przypadku kluczy pneumatycznych, jak i udarowych, kupując sprzęt w naszym sklepie zwykle otrzymują Państwo w zestawie odpowiednie nasadki. Jeżeli natomiast potrzebują Państwo dokupić nasadkę do klucza, przypominamy, iż konieczne jest jej dopasowanie do zbieraka. Przykładowo, klucz udarowy 1/2'' wymaga zastosowania nasadki 1/2'', klucz 3/8'' nasadki 3/8'' itd. Zadaniem nasadki jest dodatkowe zwiększenie możliwości klucza poprzez zwiększenie wydajności pracy nawet w skrajnie twardych materiałach. Wśród kluczy pneumatycznych i udarowych specjalną grupę stanowią klucze impulsowe. Są to narzędzia o wyjątkowo wysokim momencie obrotowym, jeżeli weźmiemy pod uwagę ich masę.

 

Nitownice, pistolety i inny przydatny sprzęt pneumatyczny

Nitownice pneumatyczne z funkcją automatycznego zasysania powietrza, przygotowane do pracy z nitami ze stali, stali nierdzewnej, aluminium i miedzi. Urządzenia marki BETA to mocne i poręczne narzędzia do wymagających zastosowań industrialnych, korpus wykonano z materiału kompozytowego ponadto w celu podniesienia komfortu pracy nitownice wyposażono w pojemnik na końcówki nitów i smarowniczkę.


Bardzo ważnym i popularnym narzędziem pneumatycznym jest pistolet do przedmuchiwania sprężonym powietrzem, który używany jest do usuwania cieczy, wiórów lub pyłów w trakcie produkcji lub montażu. Pistolet odmuchowy umożliwia stopniową regulację przepływu powietrza, w zależności o typu wykonywanej pracy. Ze względu na specyfikę użycia odznacza się wysoką odpornością na uszkodzenia, zabrudzenia i zanieczyszczenia.

 

Pistolety do przedmuchu to niezbędne elementy wyposażenia niemal każdego zakładu montażowego oraz produkcyjnego. Podobnie pistolety natryskowe, które sprawdzają się także w warsztatach – profesjonalnych i amatorskich. Wysokiej jakości pistolet natryskowy to urządzenie niezbędne podczas prac higienicznych. Wypełniony wodą lub środkiem do czyszczenia pozwala pozbyć się nawet najgorszych zabrudzeń, głównie z powierzchni metalowych. Warto zauważyć, iż pistolety do malowania to również specyficzne pistolety natryskowe.

Bogata oferta szlifierek pneumatycznych, a wśród nich: szlifierki kątowe, szlifierki doczołowe, mikro szlifierki, szlifierki oscylacyjne mimośrodowe, szlifierki proste, szlifierki wolnoobrotowe, szlifierki taśmowe. Większość z oferowanych modeli została wyposażona w: uchwyt boczny, przycisk blokady wrzeciona, osłonę tarczy, rękojeść z miękkiego materiału o właściwościach antypoślizgowych.

Wiertarki i wkrętarki pneumatyczne to niemal nieodzowny element wyposażenia zakładów przemysłowych i warsztatów. Wkrętarki mogę być wykorzystane do prac z dużym obciążeniem przy wkręcaniu w drewno, tworzywa sztuczne, żywice i metale. Wyposażone w dźwignię zmiany kierunku pracy. Oferowane przez nas  wiertarki to mocne i solidne urządzenia, z uchwytem samozaciskowy oraz pomocniczą rękojeścią. Antypoślizgowa rękojeść ułatwienia pracę, daje duży komfort pracy.


Akcesoria do narzędzi pneumatycznych  

W naszej firmie stawiamy na kompleksową obsługę Klienta, dlatego poza narzędziami pneumatycznymi, oferujemy również niezbędne akcesoria. Jeżeli wykonywane przez Państwa prace wymagają zastosowania dodatkowych elementów, bez wątpienia znajdziecie u nas odpowiednie akcesoria do narzędzi pneumatycznych. W kategorii tej znajdują się zarówno części zamienne do narzędzi, jak i elementy niezbędne, aby podłączyć urządzenie do instalacji pneumatycznej. Mowa o szybkozłączkach oraz złączach tradycyjnych, które zapewniają szczelne łączenia. Wymienione akcesoria do narzędzi to tylko niewielka część asortymentu dostępnego w tej kategorii. Znajdą tu Państwo również: redukcje, przewody, podkładki, gąbki, noże, sprężyny i wiele innych części zamiennych oraz dodatkowych.  

Kontakt

  Jeżeli coś jest dla Państwa niejasne lub po prostu chcielibyście uzyskać więcej informacji o produkcie lub zamówieniu, zapraszamy do kontaktu. W naszej firmie pracują eksperci, którzy z pewnością udzielą wyczerpującej odpowiedzi na każde pytanie. Nasze dane kontaktowe to: mail: sklep@narzędziowy24.eu, telefon: +48 17 785 23 66