outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Klucze nasadowe kątowe i rurowe

Klucze nasadowe rurowe posiadają na końcach dwa gniazda w dwóch różnych rozmiarach. Napędem klucza rurowego jest pokrętło wkładane poprzecznie w nawiercony otwór w korpusie. Jeżeli korpus klucza posiada sześciokątny przekrój to jest możliwość kręcenie nim również płaskim kluczem.

Klucze nasadowe należą do powszechnie nam znanych narzędzi ręcznych, którymi często operujemy na co dzień. Wiele czynności naprawczych, konstrukcyjnych czy też tych związanych z regulowaniem, dokręcaniem czy luzowaniem śrub, wymaga zastosowania właśnie kluczy nasadowych. Dzielimy je na kątowe i rurowe. W naszym sklepie dostępne są one w różnej postaci, w wersji pojedynczej lub w formie zestawów. Dodatkowo wyposażone w pokrętło zwane też przetyczką, stanowią wygodne narzędzie użytkowe.

Sklep z kluczami nasadowymi

Narzędziowy24.eu jest sklepem, który w swoim asortymencie posiada profesjonalne klucze o szerokim zastosowaniu. Wśród nich znajdziemy wspomniane zestawy kluczy nasadowych, klucze nasadowe rurowe i kątowe. Każdy rodzaj znakomicie odnajdzie się w przydomowym warsztacie czy profesjonalnym zakładzie. Są niezwykle funkcjonalnymi narzędziami, których nie może zabraknąć w żadnej skrzynce. Nasze klucze rurowe są wykonane głównie ze stali chromowo-wanadowej, którą cechuje dobra wytrzymałość, odporność na czynniki zewnętrzne i korozję. Zależy nam przede wszystkim na wysokiej jakości produkcie, który nie zawiedzie podczas rutynowych czynności. Dlatego nasze dwustronne klucze nasadowe to dobrej klasy asortyment.

Klucze nasadowe rurowe

Oferowane przez nas klucze nasadowe występują w postaci rurki, o krańcach zwieńczonych gniazdami w różnym rozmiarze. Dodatkowo w swoim korpusie posiadają otwory, które umożliwiają użycie pokrętła, w celu wygodniejszego ich zastosowania.

Klucze rurowe występują w postaci dwustronnej i w dużej mierze są o sześciokątnym przekroju, dzięki czemu możemy je stosować w oparciu o klucz prosty. W ofercie naszego sklepu są dostępne także w poręcznym etui, zawierającym zestaw 9 elementów z pokrętłem. Umożliwia to wygodne ich użycie podczas pracy.

Zestawy kluczy nasadowych

Klucze nasadowe rurowe czy kątowe oferowane są w formie wspomnianych zestawów. Są to komplety kluczy nasadowych dwustronnych, będących w metalowym pudełku czy też zestaw kluczy nasadowych kątowych z rękojeścią w kartonie. Wszystkie z powodzeniem można dopasować do wykonywanych czynności i bezpiecznie przechowywać.

Zestawy dwustronnych kluczy umożliwiają szeroki zakres ich zastosowania, dlatego czasem warto być posiadaczem takiego kompletu, który dostosujemy do konkretnych działań.

Dwustronne klucze nasadowe - zastosowanie

Dwustronne klucze nasadowe umożliwiają manewrowanie nimi na różne sposoby i w wielu kierunkach. Idealnie sprawdzają się w trudno dostępnych miejscach. Wygodna forma ich chwytania, a także modele dostępne z rękojeścią, sprawiają, że wszelkie prace z ich zastosowaniem przebiegają bardzo płynnie.

Klucze nasadowe rurowe doskonale sprawdzają się przy pracach montażowych, demontażowych czy konstrukcyjnych i idealnie odnajdują się w niekorzystnych warunkach. Jest to ich duża zaleta świadcząca o niebywałej ich funkcjonalności.

Asortyment naszego sklepu jest tak kompletowany, aby sprostać oczekiwaniom każdego klienta i stworzyć mu możliwość wyboru spośród szerokiej oferty.