outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Akcesoria dynamometryczne

Akcesoria do narzędzi dynamometrycznych to: wskaźniki dokręcenia kąta mechaniczne, wskaźniki dokręcenia kąta cyfrowe, przekładnie planetarne, stanowiska do sprawdzania kluczy dynamometrycznych.

Wskaźnik dokręcenia kąta jest to przyrząd, który pokazuje moment i kąt dokręcenia. Produkt przeznaczony do pracy w obu kierunkach. W wariancie cyfrowym dokładność dla momentu dokręcania: +/- 4% zadanej wartości i dokładność dla kąta: +/- 2%.

Przekładnie planetarne mają za zadanie w łatwy sposób przenosić największe momenty obrotowe. Przekładnie zwielokrotniające siłę MULTIPOWER z przekładnią planetarną przenoszą zadane obciążenie. Urządzenie ma za zadanie chronić śruby i nakrętki, które są podatne na uszkodzenie przy przenoszeniu siły.

 

Akcesoria do kluczy dynamometrycznych

Stanowiska do sprawdzania kluczy dynamometrycznych, można je montować poziomo lub pionowo. Każdy model posiada wyświetlacz, uchwyt wyświetlacza i korpus obracany o 180° oraz trzy tryby pracy (Track, First Peak, Peak Hold). O precyzji i doskonałej jakości wykonania świadczy dokładność wskazań na poziomie ± 3%.

Wskaźnik dokręcania kąta 1/2
Wskaźnik dokręcania kąta 1/2
Produkt niedostępny
Wskaźnik dokręcania kąta 3/4
Wskaźnik dokręcania kąta 3/4
Produkt niedostępny