outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Zestawy wierteł calowych

W tej podkategorii znajdziemy zestawy narzędzi skrawających jakimi są zestawy wierteł calowych cylindrycznych wykonanych ze stali szybkotnącej (HSS). Zestawy są pakowane w ilości od 13 nawet do 29 elementów i więcej. Wszystkie wiertła wykonane są zgodnie z: BS328 : Part 1 : 1986, DIN 338N i ANSI B94 - 11M, co gwarantuje wysoką jakość narzędzi warsztatowych i przemysłowych.

Dostawcą tego typu narzędzi jest jeden z czołowych producentów w branży przemysłowej, firma CROMWELL. Jeżeli nie znaleźli Państwo odpowiedniego zestawu wiertła, prosimy o kontakt z nami, z pewnością będziemy w stanie zaoferować potrzebny towar.

W ofercie naszego sklepu z wiertłami i innymi niezbędnymi narzędziami warsztatowymi znajdziecie Państwo ogromny wybór profesjonalnych wierteł, przydatnych podczas trudnych prac budowlanych, naprawczych czy mechanicznych. Oferujemy duże zestawy wierteł w bardzo atrakcyjnych cenach. Posiadamy produkty renomowanych marek, takie jak wiertła Cromwell, wiertła czernione oraz duży wybór wierteł do stali stopowej i niestopowej, żeliwa szarego, żeliwa sferoidalnego, spiekanego metalu, niemieckiego srebra, grafitu.

Wiertła cylindryczne

Wiertła cylindryczne to narzędzia stworzone do zadań specjalnych. Składają się one z trzpienia, służącego do mocowania wiertła w uchwycie wiertarki, a także z krawędzi skrawającej. Wiertła cylindryczne sprawdzają się w takich pracach jak wiercenie udarowe w betonie, murze czy kamieniu naturalnym.

Oczywiście można nimi też wiercić w materiałach delikatniejszych takich jak marmur czy ceramika. Wiertła cylindryczne sprawdzają się jednak najlepiej do obróbki materiałów charakteryzujących się bardzo zbitą strukturą. Umożliwiają one szybkie i skuteczne wiercenie w trudnych i bardzo twardych materiałach. W naszym sklepie znajdziecie Państwo bardzo funkcjonalne zestawy wierteł cylindrycznych. Są one wyposażone w najpopularniejsze rozmiary wierteł. Przydatne podczas wymagających prac budowlanych, naprawczych, czy też twórczych. Sprawdzają się na przykład podczas wiercenia w kamieniu, zbrojonym betonie, czy marmurze.

Zestawy wierteł do zadań specjalnych

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo duży wybór profesjonalnych wierteł calowych cylindrycznych. Oferujemy funkcjonalne zestawy wierteł cylindrycznych oraz zestawy wierteł do stali. Są one pakowane po 13 i więcej elementów. Tego typu zestawy idealnie nadają się do profesjonalnego zastosowanie w różnych branżach. Oferowane wiertła i inne narzędzia pochodzą od renomowanych producentów i są w pełni przystosowane do przemysłowego wykorzystania. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby zestawy wierteł cylindrycznych, czy też zestawy wierteł do stali nie zagościły w przydomowym amatorskim warsztacie. Z pewnością każdy amator majsterkowania doceni je podczas trudnych prac remontowych czy naprawczych.