outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Klucze grzechotkowe

Klucze grzechotkowe wyróżniają się zastosowanym mechanizmem grzechotki co zwiększa efektywność wykonywanych prac. W tej podkategorii narzędzi ręcznych znaleźć można klucze płasko-oczkowe, obustronnie zakończone oczkiem z grzechotką oraz specjalnie zaprojektowane zestawy kluczy grzechotkowych.

Tanie klucze grzechotkowe – niezbędne w każdym garażu

Narzędzia ręczne, w tym klucze grzechotkowe, pełnią nieocenioną funkcję zarówno w przydomowych garażach, jak i profesjonalnych warsztatach. Nie mogą się bez nich obejść takie dziedziny jak motoryzacja, produkcja czy budownictwo. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, Narzędziowy24.eu, czyli sklep z kluczami grzechotkowymi, oferuje wszystkie niezbędne narzędzia, mające ogromny wpływ na zwiększenie efektywności wykonywanych prac. Produkty wykonane zostały pod okiem najlepszych specjalistów przy użyciu wysokiej jakości stali stopowej bądź chromowo-wanadowej. Oprócz usprawniania działań eliminują ryzyko zniszczeń czy uszkodzeń śrub. Istotną kwestią jest również cena – zarówno klucze grzechotkowe z nasadkami, jak i klucze płaskie czy oczkowe kupisz w naszym sklepie już za kwotę kilkudziesięciu złotych.

Sklep z grzechotkami, czyli gdzie kupić klucze grzechotkowe

Narzędziowy24.eu od lat oferuje Klientom wysokiej klasy narzędzia ręczne, pneumatyczne, dynamometryczne, ścierne czy skrawające od największych liderów rynku. W asortymencie znajdują się m.in. klucze grzechotkowe, cieszące się ogromnym zainteresowaniem z uwagi na precyzję działania, sprawność wykorzystywanych mechanizmów oraz odporność  na uszkodzenia. Do ich atutów należą także ergonomiczny uchwyt oraz wydajność – zakupione produkty z pewnością posłużą więc przez długi czas. Jakie rodzaje kluczy oferujemy?

Klucz płaski grzechotkowy – jedne z popularniejszych kluczy warsztatowych, służących do dokręcania i odkręcania nakrętek i śrub, najczęściej o łbach 6-kątnych. W naszym sklepie dostępny jest m.in. klucz płaski udarowy marki Fortis przeznaczony do wyjątkowo ciężkich prac montażowych.

Klucz oczkowy grzechotkowy – uniwersalne narzędzia szczękowe z pierścieniową grzechotką, zapewniające bezpieczną oraz wygodną pracę. W asortymencie Narzędziowy24.eu znajdują się modele dwustronne metryczne oraz calowe, a także klucze w kształcie litery S, pozwalające swobodnie działać nawet w trudno dostępnych miejscach.

Klucz płasko-oczkowy z grzechotką – połączenie klucza płaskiego oraz oczkowego przeznaczone do łatwo dostępnych miejsc. Zakończenie narzędzia eliminuje ryzyko uszkodzenia nakrętki oraz śruby, a sama praca przebiega znacznie szybciej oraz sprawniej.

Klucz nasadowy grzechotkowy – klucz grzechotkowy w rozmiarach metrycznych, który może być używany dla 4 rozmiarów śrub. Wysokostopowa stal, z której został wykonany, zapewnia bardzo dobrą ochronę przed korozją.

W naszej ofercie, oprócz pojedynczych sztuk produktu, znajdują się również pełne zestawy wyżej wymienionych rodzajów kluczy, jak i komplety przejściówek – wszystkie w niezwykle atrakcyjnych dla Klienta cenach.

Jakie klucze grzechotkowe wybrać?

Wybór kluczy grzechotkowych, o ile dla profesjonalistów wydaje się formalnością, o tyle dla amatorów może okazać się nieco problematyczny. Decydując się na zakup, musisz określić cel użycia produktu. Jeżeli potrzebujesz kluczy do ciężkich prac montażowych, świetnie sprawdzą się modele płaskie bądź oczkowe. Do łatwo dostępnych miejsc, doskonale natomiast nadadzą się klucze płasko-oczkowe. W niektórych przypadkach warto zdecydować się na zakup kompletnego zestawu, wraz z przejściówkami – dzięki temu będziesz przygotowany na wykonywanie każdego rodzaju prac warsztatowych, eliminując ryzyko niepowodzenia.

Masz pytania? Nie wiesz, na jaki zestaw kluczy się zdecydować? Skontaktuj się z naszym sklepem drogą telefoniczną bądź napisz e-mail, a rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.