outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Klucze Imbusowe

Klucze imbusowe są typem klucza trzpieniowego, o przekroju sześciokąta foremnego. Ich kształt przypomina literę L lub T. Klucze imbusowe są lekkie, łatwe w użyciu, a tym niezwykle funkcjonalne. W skrzyniach narzędziowych, czy też w warsztatach znajdziemy wiele rodzajów kluczy. Wiodącym wśród nich typem, będą klucze imbusowe. Niezwykle popularny produkt, którego wszechstronne zastosowanie jest wykorzystywane na szeroką skalę zarówno w warsztatach jak i przydomowych pracowniach. Dlatego nie może ich zabraknąć także i w naszej torbie narzędziowej. Klucze ampułowe, wsadowe, trzpieniowe, wpustowe to przykłady innego nazewnictwa tego rodzaju kluczy. 

Klucze imbusowe – niezwykła funkcjonalność i precyzja

Klucze imbusowe są typem klucza sześciokątnego, należącego do narzędzi trzpieniowych. Wykorzystywany jest głównie w pracach montażowych i naprawczych. Ze względu na swoje niewielkie rozmiary, umożliwia precyzyjne odkręcanie i wkręcanie śrub o sześciokątnym zakończeniu. Prawidłowo dopasowany rozmiar klucza imbusowego zapewnia stabilne połączenie danej konstrukcji. Jest gwarancją precyzji i komfortowej pracy. Nie wyślizguje się z rąk i stosowany jest głównie do działań z niewielkimi elementami.

Zestawy kluczy imbusowych –  rodzaje i zastosowanie

Z doświadczenia i obserwacji, widzimy, że dużą popularnością cieszą się zestawy kluczy imbusowych, które sprawdzają się w wielu sytuacjach przy różnej wielkości śrubach.  Znajdują swoje zastosowanie zarówno przy niewielkich średnicach, jak i w przypadku zakończeń, które nie posiadają typowego tzw. łba.

Zestawy kluczy imbusowych, przydają się przy skręcaniu mebli i różnych konstrukcji drewnianych. Sprawdzają się także przy naciąganiu strun w gitarze, czy też wszelkich naprawach rowerowych, tj. regulacji hamulców, przerzutek, siodełka bądź kierownicy. Są również  istotnym narzędziem przy instalacjach elektrycznych i wodnych.

Z uwagi na szerokie i różnorodne zastosowanie kluczy imbusowych, swoim klientom oferujemy komplety kluczy imbusowych,  które znakomicie sprawdzą się podczas wszelkich mniejszych i większych prac. Wśród nich znajdziemy m.in.: zestaw kluczy imbusowych calowych długich,  zestaw metrycznych kluczy , zestaw kluczy trzpieniowych z kulką, bądź też zestaw calowych kluczy imbusowych z uchwytem 10 szt.

Warto wspomnieć, że dane zestawy zawierają różne rodzaje kluczy imbusowych, do których zaliczymy: klucz imbusowy typu L i T, klucz imbusowy z kuklą i rękojeścią oraz klucz imbusowy izolowany i wielofunkcyjny złożony z kilku kluczy różnej wielkości.

Sklep z kluczami imbusowymi

Nasz sklep jest kluczowym dostawcą narzędzi, które są niezbędnym wyposażeniem każdego warsztatu i domowej skrzynki z narzędziami. Klucze imbusowe, które posiadamy w swojej ofercie są wykonane z wysokiej jakości materiału. To stal chromowo-wanadowa, którą charakteryzuje solidność i wytrzymałość. Odporna jest na wilgoć, co zapobiega korozji kluczy.

Narzędziowy24.eu oferuje tanie klucze imbusowe, które sprawdzają się doskonale przy wielu pracach i naprawach. Umożliwiają to znakomicie rozmiary kluczy imbusowych, które posiadamy w swoim asortymencie. Będą to m.in.: 6-kątny klucz trzpieniowy IMBUS o szerokiej skali rozmiarów, klucz trzpieniowy imbus 27mm łamany krótki,  klucz trzpieniowy imbus 30 i 32mm łamany krótki, zestaw kluczy trzpieniowych długich 1,5-10mm, czy też zestaw kluczy imbusowych z kulką 1,5-10mm. Wybór jest naprawdę duży, także zachęcamy do zapoznania się z szerszą ofertą sklepu. 

Jako sklep narzędziowy, dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych kluczy imbusowych, przekładała się na jakość i komfort pracy każdego ich użytkownika. Klient i jego zadowolenia są dla nas priorytetem. Wysokiej jakości imbusy, które znaleźć można w naszym asortymencie, będą przydatne zarówno dla majsterkowiczów, jak i dla specjalistów z różnych branż. Są one elementami niezbędnymi w każdej skrzynce narzędziowej. Wykonanie wielu prac serwisowych czy też montażowych nie byłoby bowiem bez nich możliwe.

# klucze imbusowe Beta

# klucze imbusowe Cromwell

# klucze imbusowe Forum

# klucze imbusowe Stahlwille

# klucze imbusowe Wera

# klucze imbusowe Wiha

# klucze imbusowe Yato