outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - YATO

YATO to znany producent: elektronarzędzi, narzędzi ręcznych oraz akcesoriów warsztatowych. W sprzedaży mam obecnie ponad 10 000 produktów dostępnych pod 7 własnymi brandami. Co roku wprowadzamy do oferty ok. 1 000 nowych sprzętów. 

YATO to marka kierowana do profesjonalistów. Jest ona dobrze postrzegana na rynku zarówno pod względem jakości, jak i ceny oferowanych produktów. Cechuje się estetycznym, nowoczesnym wzornictwem, a oferta jest stale rozbudowywana o nowe linie produktowe. 

Producent Yato

Yato to firma produkująca profesjonalne narzędzia wykorzystywane w wielu branżach. Narzędzia Yato 
to akcesoria, które przydają się w trakcie różnego rodzaju prac. Świetnie sprawdzają się zarówno do użytku profesjonalnego, jak i domowego. Sklep internetowy oferuje różne typy narzędzi tego producenta.  Są to zarówno narzędzia ręczne, jak i narzędzia pneumatyczne. Sporym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się także elektronarzędzia Yato, które są wykorzystywane np. w trakcie prowadzenia prac rozbiórkowych. Producent ma ponad kilkudziesięcioletnie doświadczenie w branży narzędziowej, dzięki czemu cieszy się dużym uznaniem wśród klientów szukających dobrej jakości sprzętu w rozsądnych cenach. 

Narzędzia Yato – dla domu i firmy 

Narzędzia Yato to przede wszystkim bardzo wysoka jakość oferowanego sprzętu. Użytkownicy cenią go za niezawodność, która wynika z bardzo dobrych parametrów technicznych. Narzędzia te są przydatne zarówno w domu, jak i w firmie. Można je wykorzystywać np. w ogrodzie, chociaż swoje zastosowanie znajdują również w budownictwie. Używanie tak profesjonalnych narzędzi znacząco skraca czas pracy, a co za tym idzie koszty. Sklep z narzędziami Yato zapewnia dostęp do szerokiej gamy produktów tej marki. W asortymencie znajdują się m.in. urządzenia, takie jak np. klucze imbusowe i pneumatyczne, szlifierki kątowe, obcinaki do rur oraz różnego rodzaju szczypce. To tylko przykładowe produkty, gdyż oferta różnego rodzaju narzędzi Yato jest bardzo szeroka. 

Sklep z narzędziami Yato  

Sklep internetowy oferuje narzędzia Yato, które znajdują zastosowanie w wielu miejscach. Wykorzystuje się je m.in. w fabrykach, warsztatach i różnego rodzaju narzędziowniach. Sprzęt Yato jest przydatny również w pracy działów utrzymania ruchu, których prężne działanie ma wpływ na produkcję w wielu firmach. 

Producent Yato oferuje zarówno rozwiązania dla profesjonalistów, jak i dla domowych majsterkowiczów. Oprócz elektronarzędzi, w asortymencie sklepu znajduje się także szereg akcesoriów tej marki, które powinny znaleźć się w każdym przydomowym garażu i warsztacie. Są to m.in. latarki i lampy warsztatowe, komplety spinek samochodowych, gwintownice, wkrętaki oraz wiele innych zestawów narzędziowych. Dobrze wyposażony garaż umożliwia wykonanie wielu prac takich, jak np. drobne naprawy samochodu we własnym zakresie, co może być korzystnym finansowo rozwiązaniem. 

W asortymencie sklepu można znaleźć także wiele narzędzi, które przydają się w różnego rodzaju branżach. Sprzęt Yato jest wykorzystywany m.in. przez budowlańców, którzy używają w swojej pracy różnych akcesoriów. Są to m.in. dalmierze laserowe, które pozwalają na szybkie wykonywanie pomiarów, będących codziennością fachowców działających w branży budowlanej. Sklep z narzędziami Yato oferuje budowlańcom również inny sprzęt, taki jak np. młotowiertarki, wiertarki i wiertarko-wkrętarki potrzebne do wykonywania różnych prac. Yato to uznana marka, z której korzysta wielu specjalistów, w ponad 100 krajach na świecie. 

22.47 -28%
16.25
22.47 -28%
16.25
22.50 -14%
19.43
22.50 -14%
19.43