outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - GEDORE

Narzędzia ręczne Gedore

Gedore to firma rozwiązująca problemy powstające przy komputeryzacji, w lotnictwie, kosmonautyce czy badaniach naukowych. Dzięki długoletnim doświadczeniom i nowatorskim pomysłom Gedore jest doskonałym partnerem handlowym. Gedore jest uznaną marką w produkcji narzędzi ręcznych, w asortymencie firmy można znaleźć: stoły, szafki i wózki warsztatowe, klucze maszynowe metryczne i calowe, klucze nasadowe, grzechotki i pokrętła, wkrętaki, szczypce, kleszcze, obcinacze, ściągacze do łożysk i tarcz, narzędzia izolowane do 1000V (VDE), narzędzia samochodowe i narzędzia specjalne, narzędzia do cięcia, ściski śrubowe, narzędzia dynamometryczne, przyrządy wzorcowe, wzmacniacze momentu, narzędzia dla instalatorów, giętarki do rur, młotki, przecinaki, wbijaki, łomy, narzędzia z powłoką COROSTOP.

Gedore Polska – krajowy przedstawiciel niemieckiej marki narzędzi Gedore
Marka Gedore to uznany niemiecki producent narzędzi ręcznych, który na rynku obecny jest od ponad wieku (od 1919 roku). Wytwarzane przez nią narzędzia Gedore przeznaczone są przede wszystkim do zastosowań profesjonalnych, jednak z powodzeniem mogą być wykorzystywanych w codziennych, choćby tylko drobnych pracach. Fachowcy cenią firmę Gedore za jej przywiązanie do jakości, bezpieczeństwa, trwałości i ogólnie rozumianej solidności. Właśnie ta typowo niemiecka solidność sprawiła, iż narzędzia ręczne Gedore zyskały rozgłos i uznanie praktycznie na całym świecie.
W Polsce marka Gedore na stałe zagościła w roku 1996, wtedy to bowiem utworzono tu krajowe przedstawicielstwo firmy. Gedore Polska powstała jako łącznik pomiędzy niemieckim producentem, a polskimi odbiorcami i użytkownikami. To właśnie dzięki tej spółce zyskaliśmy stały dostęp do doskonałych narzędzi i innych produktów należących do Gedore marek, w tym do:
Gedore,
GTS (Gedore Torque Solutions),
Ochsenkopf,
Gedore Red.

Oprócz narzędzi Gedore, polskie przedstawicielstwo tej marki dystrybuuje także narzędzia innych niemieckich producentów.

Jakie narzędzia Gedore mona znaleźć w ofercie naszego sklepu online?
Oferta firmy Gedore jest naprawdę imponująca. Pod poszczególnymi markami oferuje ona swoim odbiorcom między innymi:
klucze nasadowe, grzechotki i pokrętła,
wkrętaki, szczypce, kleszcze, obcinacze,
narzędzia do cięcia, ściski śrubowe,
narzędzia dynamometryczne, przyrządy wzorcowe, wzmacniacze momentu,
mechaniczne i elektroniczne klucze dynamometryczne,
urządzenia specjalistyczne do montażu rur i armatury,
zakrętarki i napędzane mechanicznie klucze dynamometryczne o wysokim momencie obrotowym.

W ofercie naszego sklepu online z narzędziami Gedore znaleźć można wszystkie sztandarowe produkty tego niemieckiego producenta, a w tym:
klucze Gedore,
narzędzia dla przemysłu lotniczego
zestawy kluczy Gedore,
szczypce,
grzechotki Gedore,
śrubokręty Gedore.

Posiadamy również wyjątkowo bogatą ofertę kluczy nasadkowych oraz kluczy płaskich, niezbędnych w każdym domu i warsztacie.

Dlaczego warto postawić na narzędzia ręczne Gedore z naszej oferty?
Jako renomowany dostawca narzędzi ręcznych marki Gedore, jesteśmy w stanie zaoferować wszystkie artykuły tego producenta po niezwykle promocyjnych cenach. Nasza oferta została skomponowana z myślą zarówno o doświadczonych fachowcach, jak i amatorach ceniących sobie możliwość posługiwania się w narzędziami o wyjątkowej jakości. Bez względu na konkretne potrzeby i oczekiwania, każdy znajdzie u nas to, czego aktualnie potrzebuje.