Chusteczki czyszczące SCRUBS – mobilny i wydajny system mycia rąk

Zdarzyło Ci się kiedyś podczas pracy w warsztacie, garażu czy domu zabrudzić ręce tak bardzo, że niemożliwa była dalsza praca? Jeśli lubisz majsterkować lub związana jest z tym Twoja praca – na pewno stało się tak nie raz! Świetnym rozwiązaniem są chusteczki czyszczące. To prosty sposób na odświeżenie rąk i możliwość szybkiego wrócenia do dalszych zadań.

Czym są chusteczki czyszczące SCRUBS?

Oferowane przez nas chusteczki/ręczniki warsztatowe SCRUBS, to wysokiej jakości produkt przeznaczony do mycia dłoni, które zostały zabrudzone takimi substancjami jak: smary, oleje, kleje, smoła, wosk, sadza, farba, tusz, uszczelniacze, poliuretan (PU) itp.

Chusteczki czyszczące SCRUBS są podwójnie teksturowane, w celu maksymalnej wygody użytkownika oraz ze względu na specyfikę miejsc, w których są używane. Dodatkowo są zamknięte w wiadrze, które doskonale chroni nasączone ręczniki przez zabrudzeniami, podarciem itp.


Użytkowanie chusteczek jest niezwykle łatwe i wręcz genialne w swej prostocie. Lekko zwilżone ręczniki nie wymagają wody, więc wystarczy je delikatnie potrzeć, by cieszyć się pełnią ich możliwości. Chusteczki są na tyle wydajne, że z łatwością pozwalają usunąć nawet mocne zabrudzenia dłoni. Ich moc jest na tyle duża, że osoba je używająca, może nimi wyczyścić dodatkowo również np. narzędzia, elementy maszyn, meble warsztatowe i wszystkie inne powierzchnie, które tego wymagają.

Uniwersalność, ekonomia pracy, mobilność, wysoka jakość wykonania (produkt made in USA), sprawiają, że wiele warsztatów, narzędziowi czy zakładów produkcyjnych stosuje chusteczki czyszczące SCRUBS In-A-Bucket.


Zastosowanie chusteczek myjących

Używając ręczników od ITW, możesz zapomnieć o tradycyjnym mydle i wodzie. Teraz wyczyścisz swe dłonie prosto po pracy, wyciągając chusteczkę bezpośrednio z wiadra: szybko, łatwo i wydajnie. Przyjemny cytrusowy zapach sprawia, że oprócz czystych dłoni, przez dłuższy czas w powietrzu unosi się przyjemna woń. Branże, w których Scrubs’y na pewno znajdą szerokie zastosowanie, to:

  • hydraulika,
  • produkcja,
  • automotive,
  • mechanika pojazdowa,
  • budownictwo,
  • ogrodnictwo,
  • rolnictwo,
  • lotnictwo,
  • hutnictwo i wiele innych.

W celu odpowiedniego stosowania ręczników myjących, należy przestrzegać kilku prostych zasad. Należy otworzyć wiaderko, a następnie ręcznik do czyszczenia rozłożyć do pełnego rozmiaru. Ściernej strony używać do szorowania i natychmiastowego czyszczenia zabrudzonych rąk. Dłoni nie trzeba spłukiwać ani suszyć. Zużyte ręczniki należy zutylizować w odpowiedni sposób. Następnie trzeba zamknąć pojemnik, gdy nie jest już używany, aby zapewnić utrzymanie wilgoci.


72 chusteczki czyszczące SCRUBS, które znajdują się w wiaderku, wystarczają na naprawdę długi czas. Spełniają normy BHP, gdyż są licencjonowane zgodnie z patentem USA nr 5.683.971; 4,853,21; 4,833.003; 4,775.582, ponadto posiadają ates NSF (do kontaktu z żywnością) oraz zostały przetestowane dermatologiczne oraz są w pełni bezpieczne dla skóry dłoni.