NEO TOOLS to marka dla majsterkowiczów i profesjonalistów o wysokich wymaganiach. Co je wyróżnia i dlaczego warto zdecydować się na zakup?

O marce – co ją wyróżnia?

NEO jest niezwykle popularną marką narzędziową. Jako ciekawostkę warto wspomnieć, że co 1 sekundę na świecie kupowane jest narzędzie dostarczane przez Grupę Topex!

Przedstawicielstwo firmy jest obecnie w 40 krajach na świecie. W bieżącej ofercie wspomniany producent ma obecnie ponad 7200 tysięcy produktów z różnych kategorii i półek cenowych. O renomie i wysokiej jakości wykonania może świadczyć również fakt, że producent deklaruje na swoje wyroby aż 25 lat gwarancji.

Ponadto wiele produktów NEO może się poszczyć posiadaniem certyfikatu TÜV Rheinland, czyli wiodącego dostawcy usług certyfikujących dla przemysłu. Kolejna zaleta głównie narzędzi ręcznych oznaczonych pomarańczowym znaczkiem NEO to ergonomia. Narzędzia wykonane są tak, aby optymalnie dostosowywać się do warunków pracy i właściwości fizycznych operatora. O popularności marki może świadczyć również to, że NEO współpracuje z 4000 partnerów handlowych na całym świecie. Ponad 600 pracowników firmy dba o właściwy poziom obsługi wspomnianych wcześniej partnerów handlowych.

Do flagowych marek grupy TOPEX możemy zaliczyć nie tylko NEO TOOLS – wysokiej klasy narzędzia dla wymagających użytkowników – ale również:

  • GRAPHITE – elektronarzędzia i akcesoria dla niezależnych i przedsiębiorczych,
  • VERTO – narzędzia i akcesoria dla ogrodu i domu,
  • TOPEX – jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek narzędzi w Polsce,
  • TOP-TOOLS – podstawowe narzędzia ręczne i kłódki.
Grupa TOPEX

NEO TOOLS – oferta

W ofercie NEO można znaleźć między innymi:

  • narzędzia ręczne,
  • narzędzia warsztatowe,
  • akcesoria motoryzacyjne,
  • odzież ochronną i artykuły BHP,
  • akcesoria do domu i ogrodu,
  • sprzęt survivalowy.

Wśród szeregu produktów NEO warto zwrócić uwagę np. na ekonomiczne i solidnie wykonane wózki narzędziowe, z których jeden omówimy poniżej.

SZAFKA NARZĘDZIOWA 6 SZUFLAD WÓZEK 84-223 NEO

Szafka narzędziowa NEO (nr ref. 84-223) o wymiarach 770 x 460 x 870 mm posiada 6 praktycznych szuflad na narzędzia, zamykanych za pomocą zamka centralnego. Wszystkie szuflady są w pełni otwierane. Posiadają prowadnice kulkowe, zapewniające długoletnie, płynne i niezawodne działanie. Szuflady zabezpieczone są blokadą spustową, która zapewnia ochronę otoczenia w czasie transportu.

Szeroki blat roboczy z wytrzymałego kompozytu, wraz z wnękami na drobiazgi oraz dedykowanym miejscem na imadło, podnoszą użyteczność produktu. Antyobiciowe naroża zapewniają bezpieczeństwo otoczenia. Pięciocalowe, ciche, skrętne koła ułatwiają manewrowanie szafką dodatkowo wyposażone są w hamulec.

Nośność szafki to aż 200 kg. Szafka wyposażona jest w wygodny gumowany uchwyt, który ułatwia prowadzenie. Niezawodność produktu potwierdza 25-letnia gwarancja.

WÓZEK 84-223 NEO

Warto sięgnąć po ten lub inny produkt – marka NEO zdecydowanie spełnia oczekiwania profesjonalistów na całym świecie!