Laplander to piła ogólnego przeznaczenia do cięcia zarówno drewna mokrego, jak i suchego, tworzyw sztucznych i wszelkiego typu drobnych przedmiotów, które chcemy przeciąć w terenie. Doskonała dla turystów, myśliwych, traperów oraz wszystkich tych, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek i chcą żyć w zgodzie z naturą. Co jeszcze ją wyróżnia?

Charakterystyka piły składanej BAHCO

Hartowane uzębienie typu XT to gwarancja doskonałej ostrości oraz długotrwałej wytrzymałości, 7 zębów/cal daje doskonałe właściwości użytkowe oraz szybkość cięcia.

Brzeszczot 396-BLADE zabezpieczony został przed korozją specjalnym pokryciem, które ponadto zmniejsza tarcie podczas pracy. Niezwykle ważne jest to w sytuacji częstego kontaktu ostrza z mokrym podłożem w czasie pieszych wędrówek.

Dwukomponentowa rękojeść zapewnia wygodny i pewny chwyt. Piła posiada blokadę pozycji otwartej, jak i zamkniętej. Wyposażona jest w rzemień, który ma na celu przyczepienie narzędzia np. do plecaka, czy też paska u spodni.

Solidność tej szwedzkiej piły sprawi, że posłuży ona przez długi czas, a jej wydajność będzie bardzo satysfakcjonująca, nawet po wielu zastosowaniach. Świetną opcją jest także wymienny brzeszczot, który w razie uszkodzenia, bądź stępienia można bardzo łatwo i szybko zmienić.

Piła turystyczna/survivalowa – dla kogo?

Piła 396-LAP BAHCO to niewątpliwie narzędzie skierowane nie tylko do miłośników survivalu, ale również do szeroko rozumianej branży przemysłowej. Wszędzie tam, gdzie potrzebujemy solidnej, ostrej, niedużej, łatwej do przechowywania piły, śmiało możemy z korzystać z propozycji cenionej marki Bahco.

Laplander to także opcja, którą z pewnością mogą wybrać pasjonaci ogrodnictwa, sadownicy, stolarze oraz majsterkowicze.

pila-skladana-bahcobrzeszczot-do-pily-bahco
Zobacz: Piła składana 396-LAP BAHCO                    Zobacz: Brzeszczot do piły składanej 396-LAP 190mm Bahco

Dlaczego warto kupić piłę BAHCO?

Warto postawić na jakość i nie inspirować się zalewem kiepskiej jakości narzędzi rodem z Azji. BAHCO to tradycja, wydajność, jakość i zaufanie, które jest doceniane przez szerokie grono odbiorców. Wśród narzędzi ręcznych do cięcia i piłowania jest to niewątpliwy bestseller na rynku europejskim. W Polsce piła 396-LAP znalazła bardzo wielu fanów i generuje coraz lepsze wyniki sprzedażowe.

Spraw sobie doskonały prezent, który nigdy Cię nie zawiedzie! Nie masz pomysłu na drobny upominek urodzinowy lub imieninowy? Śmiało wybierz piłę Laplander. Z pewnością jest to świetny zakup dla każdego, kto potrzebuje dobrego i skutecznego narzędzia od cięcia i piłowania. Daj sobie pomóc, zamów, zapłać, a my zrobimy resztę. Osoba, którą obdarujesz, na pewno odwdzięczy się szerokim uśmiechem!

Dane techniczne:

  • Długość robocza (ostrze/brzeszczot): 190 mm /7-1/2 in
  • Zębów na cal: 7
  • Długość rękojeści: 230 mm / 9 in
  • Długość całkowita: 405 mm /16 in
  • Waga: 200 g /7.1 oz
  • Produkcja: Szwecja
  • Marka: Bahco
  • Model: 396-LAP
  • Pasujący brzeszczot: 396-BLADE