Lupa zegarmistrzowska Eschenbach to idealne narzędzie dla każdego pełnego pasji amatora, jak i profesjonalisty, którego praca lub hobby wymaga precyzyjnej pracy przy drobnych elementach. Sprawdzi się świetnie w zawodach takich jak np. zegarmistrz, elektronik, monter, filatelista. Dzięki jej aż 7-krotnemu powiększeniu, precyzja przy wykonywaniu nawet najdrobniejszych czynności jest gwarantowana. Soczewka płasko-wypukła wykonana ze specjalnego materiału PXM® zapewnia doskonałą jakość obrazu oraz optymalne dostrzeganie detali. Sprawdź, dlaczego warto ją wykorzystać!

Wykonanie i design

Lupa zegarmistrzowska powiększenie x7 11247 Eschenbach została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, co sprawia, że jest lekka i wygodna w codziennej obsłudze. Jej antracytowy kolor nadaje elegancki wygląd, który będzie pasować do każdego warsztatu czy też biurka. Oprawa lupy posiada również otwór umożliwiający dostęp powietrza, co zapobiega parowaniu soczewki podczas długotrwałego użytkowania. Wpływa to znacząco na komfort pracy użytkownika.

Pokrycie dupleksowe i średnica soczewki

Soczewka lupy ma średnicę wynoszącą 25 mm, co pozwala na dokładne przyjrzenie się nawet najmniejszym elementom, np. mechanizmu zegarka czy też złożonego układu elektronicznego. Dodatkowo, lupa została pokryta specjalną powłoką dupleksową, która zwiększa kontrast i redukuje odblaski. Dzięki temu obraz jest jeszcze bardziej wyraźny i precyzyjny, co również przekłada się na komfortową pracę.

Specyfikacja techniczna

  • Nazwa produktu: Lupa zegarmistrzowska powiększenie x7 11247 Eschenbach;
  • Powiększenie: 7-krotne;
  • Wykonanie: soczewka płasko-wypukła;
  • Oprawa z tworzywa sztucznego;
  • Kolor: antracyt;
  • Z otworem umożliwiającym dostęp powietrza;
  • Soczewka: lekka soczewka PXM®;
  • Z powłoką dupleksową;
  • Ø 25 mm;
  • Marka: Eschenbach.

Podsumowanie – zapamiętaj te szczegóły produktu!

Lupa 11247 Eschenbach produkowana jest w Niemczech. To niezbędne, precyzyjne narzędzie dla każdego, kto na co dzień ma do czynienia z drobnymi elementami, z którymi praca wymaga dokładności i wyrazistości obrazu. Jej wysoka jakość wykonania oraz doskonałe parametry sprawiają, że praca staje się łatwiejsza i bardziej precyzyjna. Niezależnie od tego, czy będziesz używał jej zawodowo czy hobbystycznie, ta lupa będzie idealnym rozwiązaniem.

W swojej ofercie marka Eschenbach posiada również inne lupy, które dostępne są w naszym sklepie, w dużej mierze na stanach magazynowych. Niewiele zatem trzeba, aby jedna z nich stała się Twoją własnością. My z chęcią Ci w tym pomożemy! Skontaktuj się z nami już dziś, aby otrzymać fachową pomoc i doradztwo.