Noże do kabli VDE Knipex

Niemiecka marka Knipex kojarzona jest głównie z doskonałej jakości szczypiec. Ceniona jest za znakomitą precyzję, wyjątkową trwałość i ergonomię pracy. W ramach rozwoju swojej działalności Knipex postanowił zadbać także o wygodę pracy elektryków, prezentując serię noży do kabli z rękojeścią dwukomponentową, izolowanych według VDE do 1000V. Jakie są ich zalety?

Noże Knipex – charakterystyka i zastosowanie

Wspomniane noże do kabli Knipex odznaczają się przede wszystkim następującymi cechami charakterystycznymi:
  • Ergonomiczne rękojeści z wygodnym kołnierzem mają za zadanie zabezpieczać przed ześlizgiwaniem się ręki – stanowi to podstawę wydajnej i precyzyjnej pracy;
  • Większe bezpieczeństwo dzięki antypoślizgowym komponentom z miękkiego materiału – to nie tylko ergonomia, ale również komfort wykonywanych zadań wspomnianym narzędziem;
  • Dobre przenoszenie siły podczas prowadzenia noża dzięki rękojeści dopasowanej do kształtu dłoni – dzięki temu następuje mniejsze angażowanie sił, co gwarantuje lepszą wydajność;
  • Nakładka ochronna z przejrzystego tworzywa – chroni użytkownika przed przypadkowym skaleczeniem, co jest niezwykle ważne pod względem BHP;
  • Ostrze wykonane jest ze stali chirurgicznej, nierdzewnej i hartowanej na powietrzu – to doskonała, niemiecka jakość.
Ponadto noże Knipex wyróżniają się innowacyjnym zastosowaniem solidnego, sierpowatego ostrza w kształcie haka oraz stopki prowadzącej na ostrzu.

Warto również podkreślić, że noże Knipex nie uszkadzają izolacji oraz żył kabla, dzięki czemu zapewniają oszczędność materiałów oraz maksymalizację zysków.

Wybrane modele noży Knipex

Noże izolowane VDE do 1000V, jakie oferuje marka Knipex, to m. in.:
Wszystkie przedstawione noże Knipex to wysokiej jakości narzędzia, przeznaczone dla tych, którzy cenią sobie jakość oraz wygodę pracy.

Pomimo faktu, że na rynku można znaleźć inne niskobudżetowe opcje, to jednak warto podkreślić, że Knipex jest synonimem doskonałych wartości użytkowych, które z pewnością zaspokoją wymagania nawet najbardziej wybrednych nabywców.

Dlaczego warto sięgnąć po noże Knipex?

Długoletnia tradycja i doświadczenie (firma działa od 1882 roku) pozwala temu niemieckiemu producentowi nieprzerwanie być liderem rynku. Niemal wszystkie produkty są produkowane na terenie Niemiec, a Knipex zyskał miano firmy o „solidnej, niemieckiej jakości”. Ta europejska, silna marka oferuje swoim odbiorcom dobre rozwiązania, które pozwalają na wygodną, wydajną i bezpieczną pracę każdego dnia, nie tylko w branży elektrycznej, ale również w: przemyśle, lotnictwie, rolnictwie, motoryzacji, budownictwie, branży sanitarnej czy też bardzo popularnej ostatnio fotowoltaice. Sięgając po noże Knipex mamy więc gwarancję, że otrzymamy wysokiej jakości, porządne i solidne narzędzia, które dostosują się do naszych potrzeb.