W działaniach produkcyjny niezwykle ważna jest wydajność i terminowość. Wszędzie tam, gdzie wymagane jest precyzyjne wkręcanie, z pomocą użytkownikom przychodzi niemiecka marka Stahlwille. Ten producent wysokiej jakości narzędzi oferuje swym klientom doskonałe rozwiązanie, jakim są wkrętaki dynamometryczne. Co je charakteryzuje i dlaczego w ogóle warto po nie sięgnąć?

Co wyróżnia nasz produkt?

Wykonane z najwyższej jakości materiałów wkrętaki dynamometryczne Stahlwille to niezawodne narzędzia do dokręcania śrub z kontrolowanym momentem obrotowym. Dzięki mechanizmowi wyzwalającemu, zapewniają precyzję i bezpieczeństwo podczas pracy. Są dzięki temu idealne zarówno do prac jednostkowych, jak i produkcji seryjnej. Poniżej przedstawiamy najważniejsze wyróżniki produktu.

Kontrolowany moment obrotowy

Dokręcanie śrub z odpowiednim momentem obrotowym jest kluczowe dla utrzymania trwałości połączeń. Wkrętaki dynamometryczne Stahlwille umożliwiają precyzyjną regulację tego parametru w cN·m oraz in·lb dzięki skali mikrometrycznej obrotowej. Możesz być pewien, że każda śruba zostanie dokręcona z właściwą siłą, co przekłada się na bezpieczeństwo użytkowania produktu.

Ergonomiczny design

Wkrętaki dynamometryczne Stahlwille zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić maksimum komfortu podczas pracy. Wyposażone są w sprzęgło przeciwprzeciążeniowe, które chroni narzędzie przed uszkodzeniem przy nadmiernym obciążeniu. Dodatkowo możliwa jest praca w kierunku zgodnym i przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, co daje większą elastyczność podczas wykonywania różnych czynności.

Wydajność i niezawodność

Wkrętak dynamometryczny TORSIOMAX 2-30 cNm (0,02-0,3Nm) 51060003 to jeden z podstawowych wkrętaków marki Stahlwille. Duża popularność wśród użytkowników mówi sama za siebie – klienci chwalą zwłaszcza doskonałą relację jakości do ceny. Co jeszcze wyróżnia ten produkt:

  • zakres pracy 0,02-0,3Nm,
  • certyfikat kalibracji (fabryczny),
  • z mechanizmem wyzwalającym,
  • gwarantowana dokładność ±6%,
  • wykorzystywany w pracach o dużym natężeniu, przeznaczony do użytku profesjonalnego.

Profesjonalne narzędzie dla wymagających – sięgnij po Stahwille!

Wkrętaki dynamometryczne Stahlwille to niezbędny sprzęt dla profesjonalistów, którzy stawiają na jakość i precyzję. Doskonale sprawdzają się zarówno w warsztatach samochodowych, jak i przy montażu maszyn czy elektroniki. Dzięki solidnej konstrukcji są trwałe i odporne na intensywne użytkowanie. Sprawdzone i przetestowane przez liczne grono klientów, który zaufali rzetelnemu i wiarygodnemu partnerowi, jakim niewątpliwie jest Stahlwille. Ty również wybierz narzędzia, na których możesz polegać!