Wysoka jakość wykonania, pełen profesjonalizm, praca w warsztacie na wysokim poziomie to bazowe atuty modelu TTS93. Ułożenie narzędzi w piankach zapewnia wysoką estetykę pracy oraz pozwala na łatwe identyfikowanie potrzebnego do pracy narzędzia. Co jeszcze wyróżnia te produkty i dlaczego warto po nie sięgnąć?

Wózek narzędziowy TTS93 – charakterystyka

Wózek narzędziowy przekonuje użytkownika licznymi dogodnościami:

  • dwoma uchwytami do kierowania,
  • lekkobieżnymi kołami z zabezpieczeniem przed skręcaniem,
  • systemowymi szufladami – centralnym zamkiem, pełnym wysuwem, blokadą wysunięcia i zabezpieczeniem przed przechyleniem.

Te wszystkie cechy sprawią, że zestaw jest niezwykle funkcjonalny, bezpieczny i wydajny.

Producent, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, wprowadził 3 kolory oferowane w tym wariancie zestawowym, mianowicie: czarny, czerwony i niebieski.

130-częściowy zestaw wysokiej jakości narzędzi marki Stahlwille

To jednak nie wszystko! Wózek został wyposażony w zestaw narzędzi. 130 elementów to pełne, podstawowewyposażenie (narzędzia 1/2” i 1/4”) , które zaspokaja potrzeby większości branż przemysłowych. Szczegółowy wykaz narzędzi zawartych w zestawie dostępny tutaj.

Dzięki standardowym wkładkom STAHLWILLE i wkładkom TCS oraz zmiennym przegrodom szuflad można z łatwością uporządkować całą zawartość wózka i ulepszać dostęp do narzędzi.


Wózek z pełnym wyposażeniem narzędziowym to najbardziej ekonomiczny wybór i ukłon producenta w stronę klienta. Warto zakupić wieloelementowy zestaw, który będzie służył przez długi czas i poprawiał wydajności pracy na danym stanowisku.

Wózek oczywiście można dalej rozbudowywać, czyli doposażać kolejne szuflady w ramach indywidualnych potrzeb branży, w której będzie używany. Warto także zwrócić uwagę na fakt, że gratisowa usługa znakowania pianek TCS oraz narzędzi może usprawnić identyfikację narzędzi na danej linii produkcyjnej.

Zastosowanie wózka narzędziowego

Bardzo szerokie zastosowanie wiele branż takich jak:

  • automotive,
  • mechanika pojazdowa,
  • rolnictwo,
  • wojskowość,
  • szeroko rozumiane budownictwo i przemysł

to tylko podstawowe miejsca, w których opisywany zestaw z powodzeniem się sprawdzi. Wieloletnie doświadczenie producenta sprawia, że elastycznie dostosowuje się do wymagań klienta, podchodzi profesjonalnie do zaspokojenia jego potrzeb w zakresie odpowiedniego i kompleksowego doboru narzędzi.


Dlaczego warto?

Warto zatem wybrać wózek wyposażony w narzędzia niezbędne do codziennej pracy, a następnie indywidualnie pod swoje potrzeby doposażać go i cieszyć się z płynnej pracy doskonałymi narzędziami Stahlwille. Nie ma tutaj mowy o kompromisie jakość czy cena! Niemiecka, solidna marka, która rzetelnie produkuje narzędzia na terenie Unii Europejskiej, z pewnością nie zawiedzie Was w codziennych wysiłkach.