Szukasz profesjonalnego zestawu wierteł? Potrzebujesz czegoś na każdą okazję – o szerokiej gamie zastosowania? Zależy Ci na dobrej jakości sprzęcie i perfekcyjnym wykonaniu? Postaw na zestaw wierteł od FANAR! Dlaczego warto zaufać tej marce?

Właściwości i zastosowanie

Zestawy wierteł CZW HSSE INOX TiN FANAR to narzędzia wykonane ze stali szybkotnącej HSS-E, które umożliwiają obróbkę:

  • stali,
  • stali nierdzewnych,
  • żeliw,
  • aluminium.

Te profesjonalne zestawy zawierają wiertła o różnych średnicach, od Ø1,0 aż do Ø13 mm. Wiertła dostarczane są w praktycznej kasecie z tworzywa sztucznego, która zapewnia bezpieczne przechowywanie i łatwy dostęp do narzędzi.

Modele zestawów oferowane przez Fabrykę Narzędzi FANAR to:

  1. CZW-19 HSSE INOX TiN (link);
  2. CZW-24 HSSE INOX TiN (link);
  3. CZW-25 HSSE INOX TiN (link).

Narzędzia wykonane ze stali szybkotnącej HSS-E

Wiertła w prezentowanych zestawach są wykonane ze stali szybkotnącej HSS-E (High-Speed Steel Extra), co sprawia że są one idealne do obróbki m.in. stali nierdzewnych.

Stal ta charakteryzuje się wysoką twardością i wytrzymałością na działanie wysokich temperatur oraz obciążeń mechanicznych. Dzięki temu narzędzia te są nie tylko trwałe, ale także gwarantują precyzyjne i skuteczne wiercenie otworów.

Różnorodność średnic, mnogość wykonywanych zadań

Różnorodność dostępnych średnic wierteł (co 0,5 mm) sprawia, że masz dużą możliwość wyboru odpowiedniej średnicy dla konkretnego projektu czy zastosowania.

W przypadku mniejszych pracy lub rzadszego korzystania z wierteł warto wybrać zestaw CZW-19. Jeśli natomiast czeka Cię dużo wiercenia, z pewnością przyda się największy pakiet CZW-25.

Wygodna kasetka i praktyczne przechowywanie

Zestawy wierteł CZW FANAR dostarczane są w kasecie z tworzywa sztucznego. To praktyczne opakowanie nie tylko zapewnia bezpieczne przechowywanie narzędzi, ale także ułatwia organizację i łatwy dostęp do nich. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje narzędzia będą zawsze dobrze chronione i gotowe do użycia.

Podsumowanie

Ten profesjonalny zestaw wierteł to idealne rozwiązanie dla zaawansowanych majsterkowiczów oraz profesjonalistów zajmujących się obróbką stali nierdzewnej. Wykonane ze stali szybkotnącej HSS-E narzędzia gwarantują wysoką jakość wykonania oraz precyzję wiercenia otworów. Różnorodność średnic sprawia, że jest to wszechstronny zestaw, który z pewnością spełni potrzeby większości użytkowników. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, czy entuzjastą obróbki metali w dziedzinie pracy ze stalą nierdzewną, oferowane przez FANAR zestawy wierteł są nieocenionym dodatkiem do Twojej kolekcji narzędzi! Zapraszamy do skorzystania z oferty!