Zestaw wykrętaków do śrub marki Kennedy to niezbędne narzędzie w każdym warsztacie czy domowej skrzynce narzędziowej. Zaprojektowane zostały z myślą o prostym i tanim usuwaniu zepsutych śrub i nakrętek. Pozwalają efektywnie wykręcić nawet najbardziej uparte elementy! Dzięki różnym rozmiarom zawartym w zestawie, masz pewność, że znajdziesz odpowiednią końcówkę do każdej śruby – od M2,5 do M22. Poznaj zalety zestawów od Kennedy i dowiedz się, dlaczego warto po nie sięgnąć!

Skuteczne usuwanie uszkodzonych śrub

Wykręcanie uszkodzonych śrub może być frustrującym zadaniem, szczególnie gdy grozi uszkodzeniem gwintów elementu. Zestaw wykrętaków marki Kennedy został stworzony tak, aby umożliwić bezpieczne i skuteczne usuwanie złamanych lub nadgryzionych śrub. Co najważniejsze – bez ryzyka dodatkowych szkód.

Dzięki wysokiej jakości materiałom użytym do produkcji końcówek, możesz mieć pewność, że narzędzia te posłużą Ci przez wiele lat.


Ekonomiczna wymiana uszkodzonego sprzętu

Korzystanie z tego zestawu wykrętaków to ekonomiczny sposób na wymianę uszkodzonego sprzętu samemu, bez konieczności wynajmowania specjalistycznych serwisantów. Dzięki łatwej obsłudze i precyzyjnemu wykonaniu narzędzi będziesz mógł szybko poradzić sobie z problemem złamanej lub źle osadzonej śruby.

To idealne rozwiązanie zarówno dla okazjonalnych majsterkowiczów oraz osób zajmujących się profesjonalnymi naprawami na co dzień.

Uniwersalny zestaw dla każdego majsterkowicza

Nieważne czy jesteś profesjonalistą czy amatorskim majsterkowiczem – zestaw wykrętaków marki Kennedy sprawdzi się doskonale w Twojej pracy! Odpowiednie dopasowanie rozmiarowe oraz solidna konstrukcja narzędzi gwarantują komfort użytkowania oraz satysfakcję z efektów naprawy czy konserwacji urządzeń domowych bądź przemysłowych.


Dwa warianty produktu od Kennedy – informacje techniczne

W celu zaspokojenia potrzeb różnego profilu klienta, marka Kennedy proponuje dwa warianty wykrętaków do śrub:

  1. Zestaw wykrętaków do śrub 4szt. M4-M16 KEN0751140K Kennedy

Jest to zestaw 4-częściowy, rozmiary: nr 2, 3, 4 i 5.

  1. Zestaw wykrętaków do śrub 6szt. M2,5-M22 KEN0751160K Kennedy

To większy zestaw 6-częściowy. Rozmiary: nr 1, 2, 3, 4, 5 i 6.

Oba zestawy są idealne do usuwania złamanych lub uszkodzonych śrub z materiałów bez uszkadzania gwintu. Postaw na jakość i funkcjonalność oraz na produkty od renomowanego producenta! Wybierz idealny zestaw dla siebie już dziś!