• Detektory

  • Parametry

Detektory to szeroka grupa urządzeń mająca na celu wykrywanie (detekcji) i ewentualnie rejestracji.


Dzięki tym urządzeniom możemy w łatwy i szybki sposób zlokalizować miejsca, w których znajdują się kable i przewody instalacyjne, detektor metalu, sprawdzić temperaturę powierzchni, wykonać pomiarów termowizyjnych, itd.


Detektory często współpracują z urządzeniami mobilnymi takimi jak tablety czy smartfony z systemem Android czy iOS, dzięki temu możemy zapisywać wyniki w celu archiwizacji, czy też przesyłać je dalej przez e-mail. Urządzenia tego typu przeznaczone są do profesjonalnych pomiarów. Dla osób które na co dzień posługuje się takimi narzędziami to gwarancja dużej dokładności, niezawodności oraz precyzji.

 

Kamery termowizyjne zwane także termokamerami to zintegrowane kamery przeznaczone do bezpośredniego dokumentowania pomiarów na zdjęciach. Nowoczesna komunikacja za pomocą technologii Bluetooth pozwala przesyłać pomiary bezpośrednio na smartfon, a następnie wysłać e-mailem. Tego typu rozwiązanie niezwykle usprawnia i przyśpiesza pracę użytkownika. Przejrzysty interfejs umożliwia intuicyjną obsługę urządzenia.