outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Wózki i wkłady narzędziowe

Wózki narzędziowe pełnią funkcję mobilnej szafy do przechowywania uporządkowanych narzędzi warsztatowych. Stanowią wygodną alternatywę dla wolnostojących, dużych szaf narzędziowych. Można wykorzystać je jako przenośne stanowisko pracy.

Narzędzia, które w warsztacie leżą swobodnie, często gubią się, szybciej zużywają i tracą na jakości. Ma to ogromne znaczenie w przypadku sprzętu elektrycznego i elektronicznego, który jest szczególnie narażony na uszkodzenia wynikające z niewłaściwego przechowywania. Zorganizowane miejsce dla sprzętu ułatwia pracę i pomaga szybciej go znaleźć. Popularne skrzynki i wkłady narzędziowe, jako uzupełnienie wózków warsztatowych są kolejnym rozwiązaniem dla praktycznego przechowywania narzędzi. Ład w warsztacie ma również wpływ na czas pracy — jeśli nie trzeba szukać narzędzi, można szybciej rozpocząć pracę i szybciej ją zakończyć, a dzięki przenośnym szafkom narzędzia będą służyły znacznie dłużej.

Wózki narzędziowe

Profesjonalny warsztat można od razu rozpoznać po tym, że panuje w nim porządek, a narzędzia nie leżą rozrzucone na stołach lub podłodze. Wózki warsztatowe są przede wszystkim komfortowe. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, czy początkującym amatorem, nic nie zastąpi wygody, jaką daje wózek narzędziowy. 

Doskonałej jakości wózki warsztatowe STAHLWILLE są niezwykle wytrzymałe, a blat oraz listwa osłaniająca ze stali szlachetnej odporne na zadrapania. Wózki STAHLWILLE  mają także trzystopniowy system zabezpieczeń, który zapobiega przypadkowemu otwarciu szuflad podczas przewożenia, a także przed wywróceniem. 

Stabilne wózki firmy BETA z szufladami z blachy stalowej to świetne rozwiązanie, gdy chcemy wyposażyć warsztat dobrze i jednocześnie niedrogo. Natomiast tanie wózki narzędziowe JOTKEL mają szuflady mocowane na prowadnicach kulkowych zapewniające pełny wysuw. Niecki szuflad wykonane są z blachy ocynkowanej, a opcjonalnie mogą być także na zamówienie wyłożone matą tłumiącą. 

Zalety wózka warsztatowego:

Dużo miejsca na wiele narzędzi.

Idealny porządek.

Łatwy transport.

Chronią przed niepotrzebnym zużyciem i brudem.

Narzędzia można szybko znaleźć.

Zadania mogą być wykonywane szybciej.

Większe bezpieczeństwo pracy.

Szybki przegląd wszystkich narzędzi.

Oszczędność miejsca w garażu.

Wiele wózków warsztatowych wyposażonych jest w blat roboczy i kółka, dzięki czemu można je wygodnie zabrać do miejsca pracy w warsztacie, garażu lub na placu przed domem.

Wózki narzędziowe z wyposażeniem i bez wyposażenia

W sklepie internetowym można kupić nie tylko puste wózki, ale również wózki już wyposażone w narzędzia. Różnice pomiędzy tymi dwoma modelami dotyczą przede wszystkim ceny. Jeśli masz już dużo narzędzi, oczywistym wyborem jest zakup pustego wózka warsztatowego. Są one nie tylko tańsze, ale również zapewniają dużo miejsca do przechowywania, dzięki czemu można łatwo zmieścić wszystkie swoje narzędzia. Jeśli jednak nie masz jeszcze żadnych narzędzi lub masz ich tylko kilka, polecamy zakup wózka warsztatowego z wyposażeniem. Wózek narzędziowy BAHCO wyposażony w zderzaki narożne zapewniające ochronę przed uderzeniami oraz system zabezpieczający przed przechyleniem z otwartymi szufladami dostępny jest z pełnym wyposażeniem. W zależności od preferencji można kupić wózek wyposażony od 166 do 216 sztuk profesjonalnych narzędzi, dzięki czemu podczas jednego zakupu zaopatrzysz się w mały i przenośny warsztat do pracy.

Wkłady do wózków narzędziowych

Wózki warsztatowe zdobywają coraz większą popularność. W tak skonstruowanej mobilnej szafce każde narzędzie ma swoje specjalne miejsce, co znacznie zwiększa komfort pracy. Sprzęt do warsztatu umieszczony jest w poszczególnych szufladach, do których możemy dokupić specjalne wkłady, w zależności od tego, jakie narzędzia chcemy tam przechowywać. Wkłady do wózków przeznaczone tylko na młotki lub klucze umożliwiają dopasowanie miejsca pracy do indywidualnych potrzeb, w zależności od wykonywanej profesji. Firmy CROMWELL i YATO oferują szeroki asortyment narzędzi i akcesoriów warsztatowych, dzięki którym można wyposażyć swój warsztat na najwyższym poziomie.