outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Narzędzia do obróbki drewna

Profesjonalne narzędzia do obróbki drewna

W Naszym sklepie każdy stolarz znajdzie dla siebie wysokiej jakości narzędzia do obróbki drewna renomowanych marek. Oferujemy zarówno narzędzia ręczne, jak również elektronarzędzia w bardzo atrakcyjnych cenach. Duży wybór sprawia, że każdy profesjonalista bądź amator znajdzie coś dla siebie.

Narzędzia stolarskie – szeroki wybór

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem dla stolarzy, który obejmuje oczywiście specjalistyczne narzędzia stolarskie, służące do wycinania otworów, cięcia drewna, frezowania, czy też szlifowania i strugania. Oferowane narzędzia ręczne, a także akcesoria do nich ułatwiają codzienną pracę oraz gwarantują bezpieczeństwo, a także dalece idącą precyzję.

Jak wiadomo, ręczne obrabianie drewna wymaga od stolarza solidnych i precyzyjnych narzędzi. Z tego względu przygotowaliśmy ofertę obejmującą: taśmy szlifierskie, pilniki, dłuta do drewna, młotki, ściski, a także wiertła oraz piły i wiele innych.

Poznaj nasze narzędzia do cięcia drewna

Zachęcamy do zapoznania się z niektórymi najpopularniejszymi narzędziami do obróbki drewna, jakie można znaleźć w Naszym sklepie:

Pilniki do drewna – swoją budową przypominają pilniki do metalu. Odróżnia je jedynie to, że na elemencie piłującym występują dużo większe ząbki, ułatwiające piłowanie drewna. Zazwyczaj wykorzystuje się je do obróbki miękkich materiałów. Pilniki posiadają przeróżne kształty oraz wielkości.

Taśmy szlifierskie – wykorzystywane są do urządzeń takich jak szlifierki, cykliniarki, a także pilniki elektryczne. Różnią się rozmiarami oraz materiałem, z jakiego są wykonane, dzięki temu można stosować je na różnorodnych powierzchniach.

Piły do drewna – poprzez różnorodny kształt oraz budowę ułatwiają pracę w każdych warunkach, oraz przy różnorodnych rodzajach drewna. Odpowiedni dobór piły do drewna zapewnia precyzyjne cięcie oraz jakość wykonanej pracy. Można do nich zaliczyć piły jednouchwytowe, które dzielą się na kilka odmian takich jak: otwornica, płatnica i grzbietnica. Nazwa jest oczywiście adekwatna do zastosowania. Warto także wyróżnić piły ramowe, które dzielą się na dwa typy, czyli ramówka i włośnica. Pierwszy typ nadaje się do wycinania desek i fornirów z belek drewnianych. Włośnica natomiast stosowana jest do wycinania niewielkich skomplikowanych elementów ze sklejki.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszych produktów i dokonania zamówień!