outlet OUTLET

promocje PROMOCJE

producenci PRODUCENCI

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Narzędzia do ogrodu

Narzędzia ogrodowe do pielęgnacji zieleni

Każdy pragnie posiadać zadbany ogród. Aby jednak taki się stał, należy zatroszczyć się o niego przy pomocy zestawów narzędzi ogrodowych. Dzięki ich wsparciu będziecie mogli przycinać żywopłot, tworzyć rabaty, pielęgnować trawnik oraz wykonywać inne niezbędne zabiegi. Narzędzia do ogrodu, jakie oferuje Nasz sklep to różnorodne przyrządy wysokiej jakości, wyspecjalizowane pod określone czynności.

Jakie wybrać narzędzia do prac ogrodowych?

Narzędzia ogrodowe powinny być odpowiednio dobrane do określonych roślin. Tylko w ten sposób zapewnimy sobie miłą i bezpieczną pracę przy pielęgnacji zieleni. Oczywiście w każdym ogrodzie wykonuje się różne zadania takie jak: koszenie, przycinanie drzew i krzewów, pielenie, sadzenie itd…. Czynności te wymagają więc różnego typu narzędzi ogrodowych, można powiedzieć dedykowanych pod określone rośliny.

Do przycinania drzew i krzewów koniecznie należy posiadać sekatory i norzyce o różnych rozmiarach, w zależności od grubości roślin. Również i w tym przypadku mogą liczyć Państwo na nasz sklep. Oferujemy przeróżne narzędzia do cięć gałęzi ogrodowych, do których można zaliczyć: duże sekatory, norzyce do żywopłotów oraz piły ogrodowe i siekiery. Nie zabrakło także karczowników, którymi z powodzeniem można wyciąć małe drzewa.

W celu pielenia grządek niezbędne są natomiast, wszelkiego rodzaju motyki, grabki czy też łopaty i pazurki. Dla tych ogrodników, którzy planują bardziej zaawansowane prace, oferujemy także widły, szpadle, łopaty oraz taczki i grabie do liści.

Nie zawsze jednak prace w naszych ogródkach wymagają „ciężkiego sprzętu”. Z tego względu przygotowaliśmy ofertę małych narzędzi ogrodniczych, w skład których wchodzą niewielkie sekatorki, łopatki oraz widełki. Są to zestawy narzędzi ogrodowych, które doskonale nadają się do pielenia małych rabatek i przycinania niewielkich krzewów.

Zadbaj o porządek w narzędziach do prac ogrodowych

W naszym sklepie, można także zakupić praktyczne organizery na narzędzia ogrodowe, które w znacznym stopniu ułatwiają ich przechowywanie. Wysokiej jakości organizery dodatkowo pomagają szybko odnaleźć odpowiednie narzędzie, a także zabezpieczają je przed różnymi szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą narzędzi do ogrodu, jakie przygotowaliśmy dla Państwa. Tylko znane marki oraz bardzo atrakcyjne ceny czekają na każdego miłośnika pięknych ogrodów. Sprawdź sam!