• Narzędzia ręczne

  • Parametry

Narzędzia ręczne stanowią podstawową ofertę dla każdego sklepu oferującego narzędzia. Nasz sklep dostarczy Państwu solidne rozwiązania głównie dla zastosowań przemysłowych. Każdy warsztat, fabryka, narzędziownia, bądź dział utrzymania ruchu znajdzie u nas: adaptery, grzechotki, klucze a wśród nich: klucze płaskie dwustronne, klucze oczkowe proste i wygięte, klucze nasadowe boczne, klucze nasadowe fajkowe, klucze nasadowe z przegubem i typu T, klucze nasadowe kątowe i rurowe, klucze nasadowe proste z rękojeścią, klucze trzpieniowe typu T, klucze trzpieniowe kątowe, klucze trzpieniowe kątowe z rękojeścią, klucze z mechanizmem zapadkowym, klucze płaskie nastawne, klucze hakowe, kołkowe i specjalne, klucze płasko-oczkowe, klucze płaskie jednostronne, klucze oczkowe dwustronne, klucze czernione, klucze szczękowe, klucze grzechotkowe, klucze imbusowe, a także latarki i lampy, lupy, lusterka inspekcyjne, młotki, narzędzia do cięcia i piłowania, narzędzia do pobijania, narzędzia do rur, narzędzia INOX, narzędzia nieiskrzące, narzędzia w izolacji, nasadki i akcesoria, nitownice, pilniki, podnośniki, przecinaki, przebijaki i wycinaki, szczypce, szczypce tnące i pęsety,ściągacze, wkrętaki i końcówki wkrętakowe, wybijaki, punktaki i kliny, części do narzędzi, zestawy narzędziowe.


Narzędzia ręczne, które oferujemy pochodzą od liderów rynku z tego segmentu, do których należą: Bahco, Beta, Cromwell, Draper, Gedore, Knipex, Milwaukee, Pferd, Stahlwille. Z tego powodu jesteśmy w stanie w sposób kompleksowy świadczyć usługi handlowe na najwyższym poziomie. Wysokiej jakości narzędzia to nie tylko komfort pracy, minimalizacja przestojów, czy też zwiększona wydajność, to przede wszystkim bezpieczeństwo i gwarancja niezawodności.


Łatwość użytkowania i pewność chwytu narzędzi ręcznych jest niezwykle istotna dla przemysłu, w którym liczy się głównie jakość i wydajność. Ergonomiczny uchwyt, odpowiednie, wytrzymałe stopy stali, precyzja wykonania to niewątpliwe atuty, które sprawiają że narzędzia ręczne dostępne w naszym sklepie posłużą przez długi czas.